AYSUN'DAN BABASINA ŞANTAJ SUÇLAMASI

AYSUN'DAN BABASINA ŞANTAJ SUÇLAMASI


BABASI SELAHATTİN KAYACI VE SEDA SAYAN HAKKINDA BAKIRKÖY ADLİYESİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNAN AYSUN KAYACI, DÜN ÖĞLE SAATLERİNDE AVUKATI İLE BİRLİKTE ADLİYEYE GELEREK ŞİKAYET DİLEKÇESİNİ YENİLEDİ

Kendisine 'hayırsız evlat' diyen babası Selahattin Kayacı'ya mahkemeden konuşma yasağı koyduran manken Aysun Kayacı, bu kez de şantaj yaptıkları iddiasıyla babası ve film yapımcısı Hakan Türk hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kayacı, dün İstanbul Adliyesi'ne gelerek savcıya yarım saat ifade verdi. Basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan Kayacı,babasını 'İstanbul'da Aşk' adlı filmde oynatmaması karşılığında yapımcı Türk'ün kendisinden para istediğini iddia etti. Kayacı, babasının,yapımcılığını Hakan Türk'ün üstlendiği filmde oynamayı kabul etmesine tepki göstererek, 'Çocukluğum karakollarda, ambulanslarda ve mahkemelerde geçti. Kendisi alkolik ve şizofrendir. Annem, kız kardeşim ve ben sürekli şiddete maruz kaldık. Benim için kendisi kan, şiddet ve gözyaşından başka bir şey değildir. Yaptıkları beni bağlamaz' demişti.


ADALETE GÜVENİYORUM

Kayacı, babası Selahattin Kayacı'nın programlara çıkmaması karşılığında kendisinden para istediğini söyledi. Adliyeden çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtsız bırakan manken, 'Adalete güveniyorum' dedikten sonra cipine binerek adliyeden ayrıldı.