FRAME

FRAME
Maçka Demokrasi Parkı No:11 – 12 – 13 Swiss Hotel Karşısı Maçka - İSTANBUL
Tel-1: 0 212 240 64 86
Web: www.framemacka.com
Email: info@framemacka.com

Arkadaşınıza önerin

SALI GECCELERİNİN KEYFİ “HALE CANEROĞLU COVER PROJECT” İLE FRAME’DE…

İstanbul’un yemek ve eğlence rotaları arasında, son dönemde sıkça adından söz ettiren Frame, hız kesmediği yenilikleri ve sürprizleri ile yaz sezonunu keyifle karşılıyor…

Geçen seneki performansları ile Frame’de büyük beğeni toplayan ve Avrupa Yakası’ndaki oyuncu kimliğinden sonra bu defa yorumcu kimliği ile dikkat çeken Hale Caneroğlu, yepyeni performansları ile yeniden Frame sahnesinde…

Geçmişten, günümüze dek uzanan yerli ve yabancı zengin repertuarı ile 70’lerin, 80’lerin ve 90’ların sevilen, popüler parçalarını 14 Nisan 2009 Salı gecesi, yemek servisinin hemen ardından saat 23:00 itibari ile Frame’de, “Hale Caneroğlu Cover Project” şovuyla seslendirecek olan Hale Caneroğlu, eğlence severleri masalsı bir atmosferde keyifli bir zaman yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.


Yaşamın tüm renklerini farklı ve yepyeni bir çerçevenin içinde sunan Frame, sizleri haftanın her günü ışıltısı ile baştan çıkmaya, damağınızı farklı lezzetlerle buluşturmaya davet ediyor. İstanbul’un eğlence yaşamına hızlı bir giriş yapan Frame’de yenilikler hız kesmeden devam ediyor… Maçka Parkı İçerisinde Demi- Classic dekorasyonu ile kendine ait bir tarz yaratıyor.

Frame'in lezzetleri damağınızda bambaşka bir tad bırakacak. Her gün 11:00 – 04:00 arası, öğle ve akşam menüsü, Dünya Mutfağı'nın seçkin lezzetlerini misafirlerine sunarken Frame Sushi Bar ile mutfağının süprizlerini gösterecek.

Frame İstanbul'u geccelerin coşkusuyla harmanlamak isteyenler için yemek sonrası club atmosferi ideal.. Frame hafta içi canlı müzik ve hafta sonu percussion & trompet eşliğinde sizlere eşsiz gecceler yaşatacak.

Yaşamın tüm renklerini farklı ve yepyeni bir çerçeve içinde sunan Frame, sizleri haftanın her günü ışıltısı ile baştan çıkmaya, sınırsız coşkusuna dahil olmaya davet ediyor.