HAKKIN KATINA ÇIKMAYA AZ KALDI

HAKKIN KATINA ÇIKMAYA AZ KALDI


BÜLENT ERSOY, MAGAZİN DÜNYASINDA BOMBA ETKİSİ YARATACAK BİR KARAR VERDİĞİNİ AÇIKLADI VE GÖZYAŞLARI İÇİNDE SAHNELERİ BIRAKACAĞINI AÇIKLADI..

Kırk yıldır sahnelerde esen Bülent Ersoy, önceki gecce sahne aldığı Maltepe bir mekanda hayranlarını şoke etti. Sahneleri bırakacağını açıklayan Bülent Ersoy, gözyaşlarını tutamadı. Sahnede kendisini izleyenlerin şaşkın bakışları altında elindeki kadehi yere atan ve hüngür hüngür ağlayan Diva, 'Artık yolun sonuna geldim. Yaşım ilerledi. Bugüne kadar beni bağrınıza bastınız. Teşekkür ediyorum' dedi. Morali çok bozuk..

Genç şarkıcı Gökhan Sezen’i veliahtı olarak gösteren Bülent Ersoy, 'Bu sesi iyi dinleyin. Artık benim yerimi o alacak. Bu çocuğu bırakıyorum size' dedi.. Bugüne kadar onlarca sanatçının elinden tuttuğunu ve şöhret ettiğini söyleyen Diva’nın bundan sonra ne yapacağı merak konusu oldu. Aşk acısı mı çekiyor? Bülent Ersoy’un moralinin bu denli bozuk olması çektiği aşk acısına bağlandı ve etrafta, 'Diva aşkıyla kavga etmiş. O yüzden kendinde değil' yorumları yapıldı.