ZORBA

ZORBA
Yıldız posta cad. Ayyıldız pasajı üstü no:49/a -
Tel-1: (0212) 267 13 12
Web: www.zorbataverna.net
Arkadaşınıza önerin

DEMET VE TUNA SEVGİLİLER GÜNÜ'NÜ ZORBA'DA KUTLADI!

ÜNLÜ SANATÇI DEMET SAĞIROĞLU İLE ÜNLÜ YAZAR TUNA KİREMİTÇİ SEVGİLİLER GÜNÜNÜ HER CUMA FEDON UN SAHNE ALDIĞI ZORBA DA KUTLADILAR.ROMANTİK AŞIKLAR FEDON UN ŞARKILARI EŞLİĞİNDE KEYİFLİ BİR GECE GEÇİRDİLER,DANS ETTİLER,EĞLENDİLER.BİRARA SAHNEYE ÇIKAN DEMET SAĞIROĞLU ÇOK MUTLU OLDUĞUNU BELİRTTİ,ŞARKILARINI TUNA KİREMİTÇİNİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKARAK SÖYLEDİ.

'Greek eğlencenin tek adresi: Zorba'

THEO'nun işletmeciliğindeki Greek eğlencenin tek adresi olan ZORBA, her akşam 20.00 - 04.00 arası açık. Her Cuma ünlü Greek müziği sanatçısı FEDON, diğer akşamlar yemek müziğinde ZÜHRE,Oryantal MELİSA, Buzuki HAKAN ve Zorba orkestrası eşliğinde YANİ,KİME NE albümüyle Türkçe ve Greek müziğinin yeni solisti GÖKNUR ile sınırsız eğlence sizleri bekliyor,tabak kırıp peçete atmak serbest!!

Yenilenen dekoru ve mönüsü ile nişan, düğün, özel geceler için son derece uygun olan mekanda rezervasyon şart...

Otantik yeni dekoru, rahat ve huzurlu ortamı, kendine özgü mutfağı ve özel Greek orkestrasıyla Zorba, eğlenceseverler için gerçekten de büyülü bir mekan...Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz, etraf ne der endişesi taşımadan eğlenebileceğiniz mekanın ünlü müdavimleri var. Mesut Yılmaz, Yunanistan Başbakanı Kostas Simitis, Lili Garih, Türkan Şoray, M. Ali Erbil, Stelyo Pipis gibi bir çok ünlü Zorba'nın eğlencesini tatmış isimler arasında.

Siz de Ege ve Greek müziği ile coşup, tabak kırıp stresinizi atabileceğiniz bir mekan arıyorsanız; Zorba en doğru adres... Bizden söylemesi...